Kategorie: Články

Začínáte podnikat?

Začínáte podnikat?Na začátku podnikání je spousta činností, které je nutné zajistit. Vyřízení živnostenského listu, oznámení na úřadech, pojišťovně...

Pomůžeme vám s vytvořením vlastní značky. Při startu podnikání je tento krok hodně důležitý. Bude prezentovat vás, vaše výrobky, vaše služby, váš byznys, a to na dlouhou dobu. Vše můžete měnit, ale už při vytváření loga byste měli mít na paměti, že logo vám bude sloužit deset, dvacet let. Jde o záležitost dlouhodobou, strategickou, a tu je potřeba dobře promyslet a trochu nechat „uzrát“.

Pokud nemáte od začátku jasnou představu a vizi, jak by mělo vaše logo vypadat, pak se zamyslete nad povahou vašeho podnikání, barvou, která by slušela vaší firmě. Jestli jste více konzervativní nebo se nebojíte abstraktních obrazců. Také se poohlédněte po vizuálech ve vašem oboru, jsou jisté znaky, které se v daném oboru uplatňují.

Lépe je si o všem popovídat, abychom zjistili představu o vaší značce, za kterou si budete stát a mohli vám poradit na míru. Neváhejte se na nás obrátit. Nejprve nasloucháme, pak tvoříme.