Kategorie: Články

Noviny nejen pro penziony

Noviny nejen pro penzionyNový titul, kterým chceme inspirovat a přinášet myšlenky pro rozvoj služeb v cestovním ruchu. Každý měsíc zdarma.

Noviny nejen pro penziony vychází od července 2016. Určeny jsou především pro majitele, ředitele, provozní manažery a personál ubytovacích zařízení. Na své si zde mohou přijít i poskytovatelé služeb jako jsou cateringové společnosti, zážitkové agentury a další, ale také návštěvníci a hosté ubytovacích zařízení.

Přinášíme aktuální témata s jejich uplatněním v praxi. Rozebíráme je s profesionály, sbíráme a prezentujeme jejich názory. Nelze paušalizovat vhodnost poskytování jednotlivých služeb pro všechny. Chceme ale ukázat cestu, jak to někde funguje, co pro danou věc dělají, jaké mají úspěchy, v čem jsou nejlepší. Příkladem mohou být již zveřejněná témata SVATBY, UBYTOVÁNÍ BEZ BARIÉR A NA POBYTU S KOLEM. Nechceme být teoretiky, ale přinášet zkušenosti z praxe.

Chceme pomoci, inspirovat a přinášet myšlenky pro rozvoj služeb v cestovním ruchu. Noviny nejen pro penziony jsou elektronickým titulem, který vychází každý měsíc a zdarma je ke stažení na webu www.propenziony.cz

Chcete znát názory druhých na nějaké téma? Chcete číst téma, které vás zajímá? Chcete se s námi podělit o zajímavosti z vašeho penzionu nebo regionu? Napište na e-mail: redakce@propenziony.cz