Kategorie: Články

Marketing je dynamika

Marketing je dynamikaPosledních 30 let zaznamenáváme obrovský pokrok v informačních technologiích. Pod jeho vlivem se mění i celý svět.

Marketing je dynamický obor, který zvláště v poslední době zaznamenává prudký vývoj na poli online. Kdo si myslí, že jeho „podnikání jede samo“ a není potřeba vyvíjet žádné marketingové aktivity, sledovat trh, trendy a novinky, tak může být najednou velmi zaskočen. Dnešní koncoví zákazníci mají totiž nepřeberné množství možností produktů i služeb z celého světa.

A co vy a vaše podnikání? Myslíte, že je pro vás marketing zbytečný? Pokud si vše děláte sami a rádi se vzděláváte, máme pro vás tip. Projděte si online seminář. Připravila jej pro český trh společnost Google s názvem Digitální garáž. Vzdělávání probíhá formou videonahrávek, následných kvízů a testu, vše je sdělováno jednoduše a prezentováno na konkrétních příkladech drobných podnikatelů. K získání certifikátu musíte úspěšně absolvovat všech 23 lekcí.

Vzdělávat by se měl člověk neustále, chce to jen najít si čas a začít. A pokud máte raději živé bytosti než online a potřebujete poradit s marketingem, tak nás kontaktujte. Práci děláme s láskou.